Parádna recenzia

Na portáli citaj.to napísala Michaľa Guľasová celkom obsiahlu recenziu mojej ostatnej knižky Správa od mŕtveho chlapca.

Čo by ste robili, keby ste zistili, že osoba, s ktorou si píšete, je niekoľko týždňov mŕtva? Aspoň tak to tvrdia ľudia okolo vás, no vy viete, že to nie je pravda. Je toto znak šialenstva a pomätenia alebo iba nechutné praktiky ľudí okolo vás?

Prečítať si ju celú môžete tu:

https://www.citaj.to/index.php/recenzie/drama/item/5000-sprava-od-mrtveho-chlapca

Správa od mŕtveho chlapca na prvej priečke

Na záver roka ma potešilo hneď niekoľko správ. Moje tri knihy pred sviatkami vo viacerých mestách vyslovene zmizli z pultov kníhkupectiev a čaká sa na ich distribúcii, ale aj ďalšiu dotlač. Navyše, populárny slovenský bloger Tomaw na svojej stránke zverejnil rebríček najlepších kníh, ktoré prečítal v roku 2018. Prvú priečku obsadil môj psychotriler Správa od mŕtveho chlapca. Ako sa hovorí, záver dobrý, všetko dobré, tak dúfam, že v tomto trende budem pokračovať aj v ďalšom roku. A Vám, milí moji čitatelia, veľa dobrých kníh a zážitkov a iných príjemných vecí prajem :)

Celý článok si môžete prečítať tu: http://whatthomasread.blogspot.com/2018/12/10-najl...


Ukázala som brucho

Magazín Emma ma oslovil do vianočného čísla s otázkami o mojich snoch a plánoch. Keďže som v tom čase bola v ôsmom mesiaci tehotenstva, moje najbližšie plány je jasno vidieť už na fotke :D Ale samozrejme, nezabúdam ani na písanie, aj keď to v tom štádiu naozaj nejde úplne podľa mojich predstáv.


Hádajte, uhádli ma?

Jedného dňa ma prekvapil email z televízie JOJ, v ktorom som dostala ponuku vystúpiť v zábavnej relácii Inkognito. Povolanie „autorka detektívnych príbehov“ by vraj mohlo divákov zaujať. A ako to dopadlo? Ja som sa dobre zabávala. Nečakala som, že porota (Zdena Studenková, Marcel Forgáč, Marián Čekovský a Michal Hudák) bude aj naživo taká spontánna a vtipná. :) Veľká vďaka za pozvanie. Moje vystúpenie si môžete pozrieť cca od 17-tej minúty >>  https://videoportal.joj.sk/inkognito/epizoda/60526-inkognito


Takéto tipy a triky som poradila začínajúcim autorom

V Česku vznikol zaujímavý projekt Pointa, ktorý pomáha začínajúcim autorom. Som rada, že som mohla prispieť svojimi radami. Prečítajte si mojich desať tipov a trikov, čomu sa vyhnúť a na čom bazírovať pri písaní a vydávaní knihy.

Viac sa dozviete na tomto linku:

https://blog.pointa.cz/10-rad-pro-zacinajici-autory-od-katariny-holetzove/

Som stalker – no a čo :-)

Pre český magazín som prezradila čo-to zo svojho života aj zo života svojich kníh. Dozviete sa napr. aj to, ktorému žánru sa plánujem pri písaní vyhnúť alebo prečo autori nemusia byť introverti. No a samozrejme, že mám v obľube sledovanie cudzích ľudí :)

Nech sa páči, článok nájdete tu:

https://zena-in.cz/clanek/rozhovor-ja-som-taky-sta...


SME Ženy, moja prvá titulka :-)

Ďakujem za skvelé fotenie aj parádny rozhovor. Redaktorka: Soňa Jánošová, foto: Alexandra Rymšinová / Styling a vizáž: Big studio

Článok tu: https://zena.sme.sk/c/20864718/autorka-detektivok-...


Vyšla recenzia na blogu Čaro kníh

"Katarína Holetzová dvíha mienku o slovenských autoroch. "

Blog Čaro kníh sa povenoval Správe od mŕtveho chlapca a táto recenzia ma naozaj veľmi milo prekvapila. Úprimne ďakujem za tieto slová. Celý článok si môžete prečítať tu: http://caroknih.blogspot.com/2018/07/napinavy-psyc...


Vedľa Huxleyho a Atwoodovej aj Holetzová

V SME vybrali desať titulov, ktoré sa hodia na plážové čítanie. Medzi svetovými autormi ako Aldous Huxley, Erich Mario Simmel, či Margareth Atwoodová sa objavila ja moja novinka - Správa od mŕtveho chlapca. Teším sa!

https://zena.sme.sk/c/20857709/desat-tipov-co-cita...


Vyspovedali ma v SME ženy

"Nina nie je veľmi sympatická postava. Pre mňa osobne je to typ hrdinky ako pani Bovaryová či Anna Kareninová," priznávam sa v rozhovore pre SME ženy.

Foto: Jozef Jakubčo, SME

Čítajte viac: https://zena.sme.sk/c/20864718/autorka-detektivok-neviem-pochopit-ako-moze-niekto-niekoho-zavrazdit.html#ixzz5LjG6ns7


U Evity som prezradila aj to, čo som nemusela

U Evity na rádiu Expres som prezradila... všetko :D Aj to, prečo nejem zeleninu, nešoférujem a bojím sa vybíjanej. Vypočuť si tento netradičný rozhovor môžete na tomto linku:

https://www.expres.sk/148747/vsetko-co-som-vzdy-ch...


V Teleráne som už ako doma :)

Televízia Markíza ma do Telerána nepozýva len kvôli recenziám knižných noviniek, ale občas prídem predstaviť aj vlastnú tvorbu. Veľmi ma teší, že sa v tíme Telerána cítim ako doma pre ich kamarátsky prístup a skvelý, rodinnú atmosféru. S Darom Richterom a Romanom Juraškom sme predstavili moju novinku Správa od mŕtveho chlapca. Ak ste nepozerali, nájdete ma aj v archíve. Bolo super :-)

http://videoarchiv.markiza.sk/video/telerano/cele-...


Literárna revue s Dadom Nagyom

Správa o mŕtvom chlapcovi boli jednou z tém relácie Literárna revue na Rádiu Slovensku v sobotu večer. Ak ste to nestihli v priamom prenose, nezúfajne. Celú reláciu nájdete online tu >>  https://slovensko.rtvs.sk/clanky/kultura/167801/ka...


Pokrstené!

Správa od mŕtveho chlapca je pokrstená! Úžasný moderátor Dado Nagy spolu so mnou predstavil novinku v Martinuse na Obchodnej ulici v Bratislave. Veľmi sa teším, že úlohu sudičiek na poslednú chvíľu prijali moje kamarátky Izi, Miša a Domka. Ďakujem všetkým, ktorí ma podporujú a prišli aj osobne. Bol to krásny večer. Foto: Martina Cimermanová


Smečka už v predaji!

Môj debut Smrt prokletých vstúpila na český trh úspešne ešte minulý rok (TOP 10 v NeoLuxore) a v jej stopách ide aj aj moja druhá kniha. České vydanie Svorky (Smečka, preklad: Miroslav Zelinský) je už na pultoch všetkých dobrých kníhkupectiev na Morave a v Česku. Pokrstíme ho 18.6. v predajni Knihy Dobrovský na Václavskom námestí v Prahe. Začíname o 17-tej a s úspešnou krimi autorkou Michaelou Klevisovou budeme debatovať na tému súčasnej detektívky. Na záver uvedieme Smečku spoločne do života. Ste srdečne vítaní! Možno príde aj Agáta ;-)


Knihu Smečka kúpite aj online:


Skvelá Literárna Nitra

Festival Literárna Nitra dopadol v slnečnom počasí priamo na pešej zóne na výbornú! Spolu s Geri Gerhátovou, Frankiem Kozmonom, Jurajom Thal a Jurajom Červenákom sme hodnotili súčasnú slovenskú detektívku. Agáta, samozrejme, musela byť pri tom :-)


Správa od mŕtveho chlapca už v predaji

Nina sa presťahuje do horského mestečka Canossa s nádejou na lepší život. Ale vzťah s manželom chladne a ona často prepadá depresiám. Nastúpi na miesto učiteľky do prominentnej internátnej školy, kde podľahne problémovému tínedžerovi Damianovi Ostrowitzovi. V snahe pomôcť mu sa čoraz viac zamotáva v klamstvách aj pocitoch viny. Všetko sa zmení, keď jej manžel oznámi, že chlapec za nejasných okolností zomiera. Príbeh sa však v tomto bode vôbec nekončí...

Môj nový psychologický triler nájdete vo všetkých dobrých kníhkupectvách :)


O detektívkach v TV Bratislava

Marec je mesiac knihy a ja som dostala možnoť odprezentovať svoje knižky v televízii Bratislava. Bolo skvelo, rozhovor si môžete vypočuť a pozrieť tu:


Svorka v českom jazyku už túto jar

Veľmi sa teším, že po Smrti prokletých vyjde v českom preklade aj druhý prípad Reného Juhásza. Knihu Svorka / Smečka v skvelom preklade Miroslava Zelinského vydáva vydavateľstvo XYZ / Albatros media. Miroslav Zelinský je tiež autorom prekladu Smrti prokletých a má veľký podiel na úspechu mojich príbehov.


Opäť na Markíze, tentokrát o Ferrante

Markíza mi dala možnosť vrátiť sa na jej obrazovku, tentokrát s tipmi pre fanúšikov literatúry. Do Telerána som so sebou priniesla Neapolskú ságu od Eleny Ferrante, ktorá ma v posledných týždňoch úplne pohltila. Je skvelé čítať skvelé knihy!


Skvelé Košice!

Košická krajská knižnica ma pozvala na dve skvelé besedy v "hlavnom meste východu" a ja som veľmi šťastná, že som mohla spoznať nových ľudí a porozprávať niečo o sebe a svojich knižkách. Ďakujem za pozvanie aj skvelú organizáciu, rada sa do Košíc vrátim!

prev next

O Svorke v TV Ružinov

Lorem ipsum dolor sit amet,Od osemnástej minúty si môžete vypočuť náš rozhovor s Romanom Bombošom, ktorý sa ma okrem iného pýtal aj na to, ako vznikali denníky v Svorke, či koho by som si predstavila vo filme v úlohe Reného Juhásza.

>> http://www.dev.tvr.sk/tvprogram/relax/relax/2018-01-12-160000


V Teleráne aj o René Juhászovi

Podarilo sa mi nastaviť budík pred siedmou (či dokonca pred šiestou) a oplatilo sa :) V Markizáckom Teleráne vládne nefalšovane dobrá nálada a ja som rada, že som mohla čo-to porozprávať o svojich knižkách.


Žilinský večerník a novoročný rozhovor 

Mám veľkú radosť, že sa o mňa a moje knižky zaujímajú aj médiá z rodného kraja. Takým je aj Žilinský večerník, kde som písala svoje prvé skutočné články. Prečítajte si príjemný rozhovor nielen písaní, ale aj o mojich čitateľských začiatkoch.

>> https://www.zilinskyvecernik.sk/clanok/katarina-ho...


Parádny rozhovor pre týždenník Téma

V aktuálnom vydaní týženníku Téma nájdete aj pekný, obsiahly rozhovor so mnou o začiatkoch, snoch aj aktuálnych projektoch. Téma prináša skvelé čítanie bez politiky, škandálov a bulváru. Rozhodne odporúčam >> https://tema.hnonline.sk/


Zimná poviedka: Keď zazvoní telefón

Počas rozhovoru pre magazín MiA dostal redaktor Zdenko Gáfrik nápad, či by som pre nich nenapísala krátku zimnú detektívnu poviedku. Tak som si povedala, že prečo to neskúsiť. A tu je výsledok :)

https://zena.pravda.sk/rodina/clanok/452443-povied...


Posledná tohtoročná beseda

Kde inde by som mohla zavŕšiť úspešnú sezónu, ak nie doma v Žiline? Ďakujem Krajskej knižnici v Žiline za skvelú príležitosť odprezentovať moje obe knižky ako aj za skvelé posedenie. Určite rada prídem zas :-)


Tipy na čítanie v Pravde

Nemusíme si nič nahovárať. Byť medzi Danielom Silvom a Agathou Christie ako odporúčaná detektívka poteší každého autora. Knihe Svorka sa darí a mám z toho veľkú radosť. O to väčšiu, že Agatha je moja najobľúbenejšia autorka. Ďakujem!

Celý článok tu: https://kultura.pravda.sk/kniha/clanok/450739-tipy...


Trochu som porozprávala pre Pravdu

Žien, ktoré píšu detektívky, sa na Slovensku veľa nerodí. Jedna z nich si odkrútila časť svojho autorského dozrievania v redakcii Pravdy. Dnes Katarína Holetzová desí príbehmi z temného domáceho prostredia. Aj keď je to celkom srandistka...


Dobrý rozhovor pre Knihy Dobrovský


Fotenie pre Evitu :)

EVITA magazín so mnou spravil veľký rozhovor a čo by to bolo za článok bez kvalitných fotografií. Ďakujem za skvelý profesionálny prístup pri fotení doma v obývačke. Už sa teším na článok. Výjsť by mal 15. decembra, takže bude pekné vianočné čítanie :)


Výborný rozhovor pre Martinus.cz

Počas nedávneho pobytu v Prahe som navštívila aj českú pobočku kníhkupectva Martinus a porozprávala čosi o knižke Smrt prokletých. Viac nájdete priamo vo videu :-)


Turné pokračuje: Cez Trnavu na východ

So Svorkou pokračujeme v putovaní po Slovensku. Pribudli nám nové dátumy v Trnave, Košiciach, Poprade aj Prešove. Na východ Slovenska sa obzvlášť teším - pricestujeme koncom novembra aj po Novom roku!

23. november o 12:30 1. Knižná Beseda, Bratislava
23. november o 21:00 Ypsalon, Trnava
24. november o 18:00 Kníhkupectvo Martinus, Košice 
25. november o 18:00 Kníhkupectvo Martinus, Poprad 
20. december o 17:00 Krajská knižnica v Žiline, Žilina 
25. január o 10:00 a 15:00 Verejná knižnica Jána Bocatia, Košice
26. január o 18:00 Libresso Books & Coffee, Prešov


Bibliotéka nad očakávanie ;)

Výborná diskusia s Dadom Nagyom a množstvo stretnutí s fanúšikmi aj kamarátmi. Ďakujem Panta Rhei a všetkým, čo prišli. Autor fotiek: Ivan Dranačka


Dosť bolo hrdinov s tehličkami na bruchu

Nestihli ste zatiaľ žiadnu diskusiu so mnou a zaujíma vás, o čom sme sa bavili? Prečítajte si rozhovor, ktorý vznikol priamo na besede v žilinskom Martinuse. Zhovárala sa so mnou sympatická Katka Melušová, veľká fanúšička detektíviek a moderátorka besedy. Stojí to za to ;-)


Besedy v plnom prúde

Ďakujem za každé stretnutie. S vydaním novej knižky Svorka som sa zúčastnila na viacerých besedách a bolo to skvelé! Začalo sa to krstom v bratislavskom Martinuse, pokračovali sme v Turčianskej knižnici v Martinev žilinskom a v nitrianskom Martinuse. Veľmi milé publikum bolo aj aktuálne na Akadémii VUB v Impact hube v Bratislave. Je skvelé stretávať sa ľuďmi, ktorí milujú knižky. :)


Topky píšu o Svorke

Spisovateľka Katarína Holetzová vydáva strhujúcu novinku Svorka.Detektívny triler odhaľuje tajomstvá bývalých detských špiónov, ktorých vraždy otriasli celým Slovenskom. Po úspešnom debute s titulom Smrť prekliatych (vyšiel úspešne v týchto dňoch aj v českom preklade) tak predstavuje slovenská autorka detektívnych príbehov už druhé pokračovanie zo série s detektívom René Juhászom. Celý článok si môžete prečítať tu:
http://www.topky.sk/cl/10003/1663497/Brutalne-vraz...


Novinka Svorka pokrstená

Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli pri písaní novej knihy a prišli ma osobne povzbudiť na krst. Veľká vďaka patrí hereckej legende Dušanovi Jamrichovi za to, že si pripravil a prečítal ukážky zo Svorky. Ďakujem Štefanovi Štefíkovi, významnému slovenskému i svetovému kynológovi za to, že so šarmom prijal úlohu krstného otca. Ďakujem Mirkovi Zelenskému za množstvo práce pri redigovaní a konzultáciách. Ďakujem Rudimu Rusovi za moderovanie a Martinusákom na čele s Janou Šlinskou za to, že sú skrátka super :-)

Autor fotografií: Peter Orvoš


Svorka prichádza na pulty kníhkupectiev

Detektívny triler Svorka prichádza v týchto dňoch na pulty slovenských knižných obchodov. Základom na zrod novej slovenskej detektívky boli medializované informácie o tajnej výchove detských špiónov v bývalom Československu. Téma rezonovala vo viacerých krajinách východnej Európy. Konkrétne zneužívanie detí na plnenie úloh tajnej služby sa potvrdilo napríklad v Rumunsku. Kniha Svorka je príbehom o sérii vrážd, kde obete spája práve tajuplná minulosť. Časť príbehu sa aj preto odohráva v zrekonštruovanom luxusnom kaštieli, ktorý v minulosti slúžil ako detská ozdravovňa. Kniha Svorka je druhým prípadom detektíva Reného Juhásza, ktorý bol hlavnou postavou aj prvej knihy Smrť prekliatych. Celý článok nájdete tu:

https://www.teraz.sk/kultura/literatura-vychadza-d...


Ideme krstiť Svorku!

Viacerí z vás sa už isto nevedia dočkať ďalšieho prípadu Reného Juhásza. Tak tu ho máte! :-) Teším sa na vás vo štvrtok 5. októbra o 18:00 v mojom obľúbenom kníhkupectve Martinus na Obchodnej ulici v Bratislave. Moderuje Rudi Rus.

Viac info: https://www.facebook.com/events/1557952410909633/

Zároveň srdečne pozývam na besedy v ďalších kníhkupectvách Martinus:

19. októbra o 16.30 Turčianska knižnica Martin
20. októbra o 17:00 Kníhkupectvo Žilina (SC Mirage)
24. októbra o 17:00 Kníhkupectvo Nitra (OC, Centro Nitra)

Termíny ďalších besied po celom Slovensku ohlásime čoskoro.


V Praze bylo blaze :-)

Ťažko sa opisuje ten pocit, keď s malou dušičkou vojdete do najväčšieho kníhkupectva na Václavskom námestí v Prahe, aby ste tam predstavili prvý český preklad svojej prvej knihy Smrt prokletých a prvé, čo uvidíte, je vaša kniha na druhom mieste v rebríčku predajnosti... Ďakujem z celého srdca vydavateľstvu XYZ, Miroslavovi Zelinskému, Jitke Hanušovej a všetkým, ktorí mi pomohli plniť si svoje sny! Praha bola úžasná, teším sa na ďalšie besedy v Česku a na Morave.


Pražský krst Smrti prokletých sa blíži

Vydavateľstvo XYZ pozýva všetkých fanúšikov dobrých kníh na krst a autogramiádu knihy Smrt prokletých. Začíname vo štvrtok 21. septembra od 17:00 hodiny v predajni Neoluxor na Václavskom náměstí. Tešíme sa na vás!


Rozhovor pre Albatros media

Smrt prokletých vychádza v týchto dňoch v českom preklade. Vydavateľstvo Albatros media / XYZ ma pozvalo na rozhovor v rubrike #nadřádky a takto to dopadlo :-)


Smrt prokletých vychádza na českom trhu

Veľmi sa teším! Český preklad Smrti prekliatych vychádza 7. septembra vo vydavateľstve Albatros media. René Juhász a jeho prvý prípad sú už na ceste do všetkých dobrých českých a moravských kníhkupectiev. V týchto dňoch finišujeme s prípravou špeciálneho pražského krstu, chystáme aj besedy v Brne a Ostrave. Ak sa neviete dočkať, online si knihu Smrt prokletých môžete predobjednať cez Martinus.cz :-)


Beseda v čitárni U červeného raka

Napätie, krimi, thriller a detektívky v slovenskej literatúre sme v utorok 25. júla rozoberali v letnej čitárni U červeného raka. Moderátor Dado Nagy si okrem mňa pozval pozval aj Františka Kozmona a Dušana Budzáka. Okrem úspechu Smrti prekliatych som prvýkrát prezradila aj čo-to o pripravovanej novinke Svorka, ktorá výjde v slovenčine už v septembri. Je sa na čo tešiť :)


Ďakujem za Pohodu!

Ďakujem všetkým, ktorí sa prišli pozrieť na diskusiu so mnou v Literárnom Stane Martinus na Pohode. Skvelý rozhovor s Rudi Rusom a fantastické publikum, skrátka pohoda :-) Diskusiu si všimla aj agenúra SITA >> http://bit.ly/2u932JL


Hospodárske noviny odporúčajú Smrť prekliatych

Slnko, more, pláž a dobrá kniha do ruky. Tak si väčšina z nás predstavuje skvelú dovolenku. Denník Hospodárske noviny v spolupráci s kníhkupectvom Martinus prináša 10 knižných tipov, ktoré by mali putovať do vášho cestovného kufra. Ďakujem, že som tam ;)

http://style.hnonline.sk/kultura/989381-tipy-na-le...


Vidíme sa na Pohode!

V piatok 7.7. 2017 (aké magické číslo!) budem o 13:00 hosťom v Literárnom stane Martinus na festivale Pohoda. S moderátorom Rudi Rusom porozprávam o tom, ako sa darí Smrti prekliatych a prezradím aj niečo o pripravovanej druhej knihe Svorka. V hlavnej úlohe bude opäť René Juhász, vydanie plánujeme na koniec augusta. Ak budete v Trenčíne na letisku, zastavte sa. Prezradím oveľa viac :-)


Medzi riadkami v Trnave

V Mestskej televízii Trnava vládla skvelá uvoľnená atmosféra, čo sa prejavilo aj na samotnom rozhovore. Cítila som sa super, ďakujem! Celý rozhovor si môžete pozrieť tu: http://mtt.sk/up/medzi-riadkami/Medzi-riadkami-02-05-2017


Kniha Horného Považia

Smrť prekliatych získala druhé miesto v súťaži Kniha Horného Považia. Ďakujem!!! Je super odniesť si cenu z knižnice, kde som strávila detstvo. Tá malá desaťročná Kačena, ktorá sa tam hrabala medzi Troma pátračmi, by už isto skákala od radosti :)

Viac informácií nájdete v oficiálnej tlačovej správe: http://www.krajskakniznicazilina.sk/downloads/khp2...


Dobrý nápad, O2 Slovensko!

Možno ste zachytili kampaň Dobré dáta od mobilného operátora O2. Aktuálne podporujú pôvodnú slovenskú literatúru. Ak odfotíte svoj obľúbený domáci titul a fotku zverejníte na ich stránke, získate dáta navyše zdarma. Mám veľkú radosť, že sa vo výzve objavila aj moja knižka Smrť prekliatych. Ďakujem Ivici, Markéte, Matúšovi aj ďalším neznámym čitateľom :-) 

Ak sa vám nápad páči, zapojte sa tiež: https://www.dobredata.o2.sk/


Súkromná autogramiáda

Čo je lepšie ako v nedeľu popoludní podpisovať 12 kníh? Máločo :-) Znie to neuveriteľne, ale všetky ich kúpil jeden verný čitateľ. Chcel takto potešiť svojich priateľov. Jeho žiadosť o autogramy nemohla zostať nevypočutá. Nech prinesú veľa radosti.


Úspešný facelift

Prvé vydanie mojej knihy Smrť prekliatych sa vypredalo za necelé 3 mesiace. S vydavateľstvom PT Marenčin sme sa preto rýchlo dohodli, že dáme dotlačiť ďalšie kusy. A aby to nebolo len tak, trochu sme upravili aj obálku knihy. Novšie vydanie má nový lesklý obal a výraznejší názov. Verím, že sa vám bude v domácej knižnici pekne vynímať :)

Ak knižku ešte nemáte, môžete si ju kúpiť priamo tu: http://bit.ly/2ljR0Ia


Smrť prekliatych medzi najlepšími

Smrť prekliatych medzi najlepšími

Online magazín STARTITUP zaradil moju Smrť prekliatych medzi "Top 10 slovenských kníh roku 2016, ktoré si nemôžeš nechať ujsť". Ďakujem pekne za výber, v takejto spoločnosti sa cítim veľmi dobre.


Článok: http://bit.ly/2jTIUmJ


Prvý náklad je vypredaný, ideme robiť dotlač!

Moju knižku Smrť prekliatych nájdete ku dnešnému dňu vo viacerých vybraných kníhkupectvách (Martinus). Mnohé nám už hlásili, že o knižku je záujem a v distribúcii už nie je ani kus. Preto sme spolu s vydavateľom urýchlene zariadili dotlač. Ďakujem všetkým, ktorí si kúpili Smrť prekliatych. Ak ste sa ešte s René Juhászom nezoznámili, snáď budete mať to šťastie už čoskoro. Pre najnetrpezlivejších máme aj e-knihu Smrť prekliatych.


Katka


Kysucký triler v Žilinskom večerníku

Na scénu prichádza "kysucký triler"! Zaujímavý rozhovor so mnou v Žilinskom večerníku: http://bit.ly/2j1AfxN


Roman Bomboš ma pozval do TV Ružinov

Veľmi príjemný predvianočný rozhovor nielen o knižke a detektívkach s legendárnym Romanom Bombošom na TV Ružinov. Ja nastupujem na scénu od 20-tej minúty, video nájdete v archíve priamo tu: http://bit.ly/2jwd1ki


Vo FUNku s Juniorom a Marcelom

Prvý "veľký" rozhovor o prvej knihe! Ranná šou s Juniorom a Marcelom vo FUN rádiu koncom novembra 2016.


Slovenské turné s Martinusom

Turné Smrť prekliatych v kníhkupectvách Martinus stálo za to! A nielen besedy... veľa rozhovorov s médiami aj fanúšikmi a zablúdili sme aj na Duklu. Silný zážitok.


Doma je doma :-)

Doma je doma. Beseda v Žiline skvelá, výborný rozhovor, milí ľudia a dokonca aj Agáta sa dostala na scénu :-)


Pokrstené!

Ste úžasní! Ďakujem všetkým, ktorí ma prišli osobne podporiť na krst v Bratislave a už sa neviem dočkať na stretnutia v Žiline, Nitre, Košiciach a Poprade. Autorka fotografií: Martina Cimrmanová


11.11.2016

Keď čítať Smrť prekliatych, tak štýlovo! Za fotky ďakujem Vierke, Izi a Jančimu :)


Pozývame na krst aj besedy po Slovensku

Krst Smrti prekliatych a následné besedy UŽ ČOSKORO! Vidíme sa tu:

14.11. o 18:00 KRST Kníhkupectvo Bratislava (Obchodná 26)
16.11. o 17:00 Kníhkupectvo Žilina (SC Mirage)
23.11. o 17:00 Kníhkupectvo Nitra (OC, Centro)
24.11. o 18:00 Kníhkupectvo Košice (OC, Galéria)
25.11. o 18:00 Kníhkupectvo Poprad (OC Fórum)


Smrť prekliatych už v predaji!

Kniha Smrť prekliatych je už v predaji aj v kamenných kníhkupectvách Martinus, Panta Rhei, a ďalších.  Prví čitatelia

Prvé knižky už majú svojich majiteľov! Ďakujem za fotky Ivici, Matúšovi a Peti.

Top tip: Na širokých webových stránkach sa stĺpce zobrazia vedľa seba Na úzkych stránkach budú zobrazené pod sebou x

Koľko stĺpcov chcete?

Vymazať

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.